Cennik

Cena za znalezienie 1 dokumentu (aktu urodzenia, małżeństwa, zgonu) jest ustalana indywidualnie na podstawie analizy informacji dostarczonych przez klienta, ale w większości przypadków możemy z góry określić orientacyjny koszt zbudowania naszego drzewa genealogicznego.

W przypadku poszukiwań w źródłach dostępnych bezpośrednio w internecie bądź będących w dyspozycji naszego biura, ceny przedstawiają się następująco:​

  • zlecenie znalezienia powyżej 20 dokumentów (akt urodzenia, małżeństwa, zgonu) – 30 zł za 1 dokument
  • zlecenie znalezienia 5-20 dokumentów- 40 zł za 1 dokument
  • ​zlecenie znalezienia 1-4 dokumentów – 50 zł za 1 dokument
  • tłumaczenie dokumentu z j. rosyjskiego na j. polski – 30 zł za 1 dokument
  • przepisanie dokumentu z rękopisu w j. polskim – 20 zł za 1 dokument

​Do powyższych cen czasami mogą być doliczone koszty związane ze sprowadzeniem ksiąg z właściwego archiwum lub koszty związane z wyjazdem do innej miejscowości, ale w takim przypadku to Państwo podejmują decyzję o kontynuacji poszukiwań i gotowości poniesienia tych kosztów.

Generalnie dobrze byłoby określić budżet, jakim dysponujemy, wtedy my możemy określić, jak duże drzewo może za podane koszty utworzyć. Takie drzewo jak poniżej to koszt ok. 6 tys. złotych

Mając już dokumenty można też je przetłumaczyć albo przepisać, wydrukować, zrobić książkę i podarować małżonkom jako prezent albo powiesić na ścianie, jest też możliwość namalowania drzewa na ścianie. Pięknie to wygląda wtedy.

 

Kliknij w poniższy obrazek, aby zobaczyć drzewo (uwaga, plik jpg ok. 1,5 MB)

Tablica przodków Sławomir Worwąg

Można oczywiście zdecydować się na inny zakres poszukiwań, np. przodkowie tylko po mieczu (szukamy tylko konkretnego nazwiska), przodkowie wraz z rodzeństwem lub wszyscy potomkowie jakiegoś przodka. Czasami, w przypadku wystąpienia trudności, niezbędne są również poszukiwania innych dokumentów typu akty zgonów. Każdy znaleziony dokument otrzymują Państwo w postaci cyfrowej fotografii (skanu). Wszystkie istotne informacje na bieżąco są wpisywane do pliku z drzewem genealogicznym w formacie GEDCOM, który można oglądać w każdym programie genealogicznym.

Po zakończeniu poszukiwań drzewo genealogiczne możemy wydrukować w drukarni i po oprawieniu może być niebanalną ozdobą naszego domu, a także znakomitym prezentem na każdą okazję.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Poszukiwania Genealogiczne Sławomir Worwąg​
ul. Katedralna 4/5
42-202 Częstochowa
biuro@worwag.pl